субота, 14 квітня 2018 р.

Ні впливу, ні військової сили для того, щоб грати у вищій лізі, у Московії немає - король голий


США, Великобританія і Франція розбомбили в Сирії все, що хотіли, всі, заплановані для знищення цілі, вражені. Втрат у сил коаліції немає. Це все, що треба знати про "силу" армії Московії і впливовості Московії у світі. Так, ядерної війни як і раніше ніхто не хоче, але побоюватися кожного руху, щоб не засмутити "оте", що сидить в Кремлі і має у своєму арсеналі ядерну бомбу, теж перестали.

Атака коаліції вийшла дуже показовою. Цілі були озвучені за тиждень. Московити мали час на переговори з коаліцією, але їх впливовості не вистачило, щоб запобігти удару. Московити мали час на підготовку оборони, але їх старі залізяки нездатні протистояти американцям. Ракети коаліції повністю знищили військові об’єкти Башара Асада і не треба сумніватися, що там чимало техніки належало саме Московії, адже без підтримки московитською зброєю не було б ніякої війни.

Король голий. Ні впливу, ні військової сили для того, щоб грати у вищій лізі, у Московії немає. Це була не військова операція, а показове шмагання політичних і військових амбіцій оскаженілої «бензоколонки». 

Немає коментарів:

Дописати коментар